Kiralık Sunucu
Cloud Sunucu
Veri Merkezi
Hosting & Domain
Diğer Hizmetler
iDeal Hosting
Müşteri Paneli
Giriş Yap
7/24/365 Destek
0212 706 0 300
Sunucu Destek Paketleri
Genel
Yeniden Başlatma
Site Taşıma
Donanım Değişimi
İşletim Sistemi
İlk Kurulum
Yeniden Kurulum
İşletim Sistemi Güncelleme
Kontrol Paneli Güncelleme
Yazılımsal Firewall Yönetimi
Saldırı Tespiti
Sunucu Optimizasyonu
Yazılım Kurulum Desteği
E-Mail Problemleri
Müşteri Desteği
E-Mail/Ticket Desteği
En Geç 24 Saat
En Geç 12 Saat
En Geç 6 Saat
25 TL/Ay
50 TL/Ay
Tüm Paketlerde Ücretsiz
Yeniden Başlatma
Kiralık Sunucu ve Sanal Sunucu hizmetlerimizde müşteri panelimizden 7/24 otomatik olarak hizmetinizi yeniden başlatabilirsiniz. Dilerseniz müşteri panelinizden destek talebi oluşturarak yeniden başlatma işlemini bizden talep edebilirsiniz.
Site Taşıma
Kiralayacağınız Sunucu yada Sanal Sunucu hizmetleri ile beraberinde ücretsiz taşıma hizmeti verilmektedir. Ücretsiz taşıma imkanı sadece cPanel, Directadmin kontrol paneline sahip sunucu hizmeti kiralamanız halinde geçerlidir. Eğer cPanel yada Directadmin kontrol paneline sahip bir sunucu yada sanal sunucu kiraladığınızda, sitelerinizin karşı server'den taşınabilmesi için yine siteleriniz Directadmin yada cPanel kontrol panelinde barınması gerekmektedir. Taşıma hizmeti sadece geçiş döneminde ücretsiz verilmektedir.
Donanım Değişimi
Kiralamış olduğunuz kiralık sunucularda herhangi bir donanım arızası ile karşılaşılması durumunda, Datacenter tarafından ücretsiz olarak arızalı donanım yenisi ile değiştirilmektedir.
Yeniden Kurulum
Kiralayacağınız Sunucu yada Sanal Sunucu hizmetleri ile beraberinde ücretsiz yeniden kurulum hizmeti bulunmaktadır. Kiralık Sunucu, Windows/FreeBSD, Linux Sanal Sunucu hizmetlerinde 7/24 müşteri panelinizden destek talebi oluşturarak ücretsiz olarak yeniden kurulum talep edebilirsiniz. Linux sanal sunucu hizmetlerinde isterseniz müşteri panelinizden otomatik olarak yeniden kurulum işlemi yapabilmektesiniz.
İşletim Sistemi Güncelleme
Kiralamış olduğunuz Sunucu yada Sanal Sunucu hizmetlerinde ücretsiz işletim sistemi güncelleme hizmeti dahilinde; müşterinin talebi üzerine, Windows yada Linux işletim sistemlerinin genelinde ana yazılımların güncellemesi yapılabilir. Bu güncelleme hizmeti sunucuya kurulu olan yazılımların güncellemesini kapsamamaktadır.
Kontrol Paneli Güncelleme
Kiralamış olduğunuz Sunucu yada Sanal Sunucu hizmetlerinde ücretsiz işletim sistemi güncelleme hizmeti dahilinde; müşteri talebi üzerine, Windows üzerindeki Plesk'in sürüm güncelleme işlemi yapılabilir. Linux üzerine sağladığımız cPanel ve Directadmin kontrol panellerinde, müşteri talebi üzerine Directadmin/cPanel güncellemesi ve bu kontrol panelleri üzerindeki Email,Ftp,Mysql,Apache gibi yazılımların güncellemesi yapılmaktadır.
Yazılımsal Firewall Yönetimi/Saldırı Tespiti
Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemli Kiralık Sunucu ve Sanal Sunucu hizmetlerinde talep ettiğiniz şekilde Firewall ayarlamaları ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Yine Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemli Kiralık Sunucu ve Sanal Sunucu hizmetlerinde sunucunuza herhangi bir saldırı aldığınızda, bu saldırının tespiti ve engellenmesi konusunda yazılımsal olarak destek sağlanmaktadır. Gelen saldırılarda saldırı yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak engellenme yüzdesi değişebilir. Saldırıların engellenmesinde herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımsal Firewall Yönetimi/Saldırı Tespiti hizmeti sadece Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemi için geçerlidir. Windows ve Diğer işletim sistemlerinde bu hizmet verilmemektedir!
Sunucu Optimizasyonu
Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemli Kiralık Sunucu ve Sanal Sunucu hizmetlerinde talep ettiğiniz şekilde Sunucu Optimizasyonu ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Optimize ve sunucu güçlendirme esnasında ek ücretli yazılım ihtiyaçları olabilir. Bu tür işlemler öncesinde müşteri onayı alınır. Sunucu Optimizasyonu hizmeti sadece Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemi için geçerlidir. Windows ve Diğer işletim sistemlerinde bu hizmet verilmemektedir!
Yazılım Kurulum Desteği
Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemli Kiralık Sunucu ve Sanal Sunucu hizmetlerinde, Yazılım Kurulum Desteği ücretsiz olarak verilebilmektedir. Yazılım Kurulum Desteği hizmeti sadece Linux / Centos [32bit/64bit] işletim sistemi için geçerlidir. Windows ve Diğer işletim sistemlerinde bu hizmet verilmemektedir! Yine aynı şekilde Adobe Flash Media Server gibi bazı lisanslı yazılımlarda bu paket dışındadır.
E-Mail Problemleri
Kiralamış olduğunuz kiralık sunucu ve sanal sunucu hizmetlerinde kurulu olan email serverleri ile alakalı yaşabileceğiniz ReverseDNS, geri dönen email gibi sıkıntılarda destek sağlamaktayız. Email gönderilerinde SPAM'a düşen emaillerin Inbox'a düşürülmesi konusunda garanti verilmemektedir.
Size uygun çözümü bulamadınız mı?
Canlı Destek! Nasıl yardımcı olabiliriz?
veya
Sunucu Oluştur
7/24/365 Destek
Kesintisiz ve limitsiz teknik destek
Veri Güvenliği
Yedekleme ve Replikasyon Hizmetleri
%99.9 Uptime
Her daim online, kesintisiz hizmet.
%200 Daha Hızlı
1Gbps / 10Gbps Uplink Imkanı
Ayrıca
  • Koşulsuz Memnuniyet Garantisi
    Performansından şüphe ettiğiniz... anında değişim garantisi veriyoruz.
  • Özelleştirebilir Çözümler
    Tüm paketlerimizi ihtiyaçlarınıza göre konfigüre edebilirsiniz.
  • Donanım Desteği
    Kiraldığınız sunuculara ufak bir ek ücret karşılığında sözleşme sonunda sahip olabilirsiniz.