Kiralık Sunucu
Cloud Sunucu
Veri Merkezi
Hosting & Domain
Diğer Hizmetler
iDeal Hosting
Müşteri Paneli
Giriş Yap
7/24/365 Destek
0212 706 0 300
Hakkımızda
Herkes İçin Sorunsuz Hizmet
iDeal Hosting olarak 2005 yılından itibaren ‘herkes için sorunsuz hizmet’ politikamızla 100’den fazla üllkede müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza özel kesintisiz hosting hizmetleri sağlamaktayız. Gelişen teknolojinin sunduğu imkanlarla kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek mümkün olan en iyi teknolojiyi ve imkanı kullanmak değişmez ilkemizdir. Müşterilerimize sunduğumuz ‘özel ihtiyaçlara özel çözümler’ ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak en uygun fiyatlandırmayı sunmaktayız.

iDeal Hosting bünyesinde bulunan genç ve dinamik ekibi Microsoft, Linux ve VMware platformunda bulunan ürünlerin sertifikasyon sürecinden başarıyla geçen IT profesyonellerinden oluşmaktadır. Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ve diğer ekip arkadaşlarıyla anlık iletişim imkanı sayesinde en zorlu problemler bile kısa sürede çözüme ulaşmaktadır.

Daima gelişen ve değişen endüstride sunuculara, storage sunuculara, network donanımları vb. gibi gerekli olan fiziksel donanıma sahibi olmanın önemini biliyoruz. Bu sebeple iDeal Hosting olarak Türkiye alt yapımızda bulunan tüm ürünler firmamızın hizmet kalitesini artırmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına gerekli en iyi teknolojiyi sağlayan en iyi markaların ürünleri kullanılmaktayız.

iDeal Hosting, Türkiye lokasyonda İstanbul ve Bursa, İngiltere’de Gosport ve Londra, Fransa’da Paris olmak üzere farklı lokasyonlardan en uygun fiyatlara yüksek donanım/kapasite ve hızlı bağlantıya sahip sunucular sağlamaktayız. Sektördeki diğer firmaların aksine veri merkezlerinin yaptığı basit bayi sözleşmeleri yerine toplam işlem hacmimizin yüksek olması sebebiyle Avrupa lokasyonlu veri merkezleriyle yaptığımız büyük partnerlik anlaşmaları ile veri merkezlerinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilen ve bu imkanları müşterilerine ileten bir firmayız.

Sunucu çözümlerimizin yanısıra, sunucu üzerinde ihtiyaç duyulan 3. parti yazılımlardan Litespeed, cPanel, Microsoft SPLA, vb. IT yazılımları sağlayan global şirketler ile yaptığımız partnerlik anlaşmalarımız ile herhangi bir aracıya gerek duymadan ihtiyacınız olan tüm yazılım lisanslamalarını en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.
Kurumsal Bilgiler
iDeal Hosting Sunucu İnternet Hizm. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Mahmutbey Mah. 212 MyOffice 314-315-316 Bağcılar, İstanbul Genel E-Posta : info@idealhosting.com.tr
Vergi Bilgileri : Güneşli VD - 4700605519 Destek E-posta : Veri Merkezi
Santral Tel : +90-212-706 0 300 İçerik Şikayet : abuse@idealhosting.com.tr
Telekomünikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet No : 732