Kiralık Sunucu
Cloud Sunucu
Veri Merkezi
Hosting & Domain
Diğer Hizmetler
iDeal Hosting
Müşteri Paneli
Giriş Yap
7/24/365 Destek
0212 706 0 300
Müşterilerimiz / Yorumlar
2009 yılından beri iDeal Hosting'den hizmet almaktayım. Nedeni ise hem teknik destekte, hem fiyatta, hemde kalitede iDeal Hosting kadar kaliteli, güvenilir, hızlı bir alt yapı ile çalışan bir firma görmedim.
11 Yıllık web geçmişi ve yerli yabancı bir çok hosting denememden sonra yaşadığım hayalkırıklığını idealhosting ile tanışmam neticesinde aştım. 3 yıldır idealhosting ile çalışan biri olarak arkadaşlarıma ve çevreme hosting ihtiyaçları durumunda güvenle tavsiye edebildiğim tek firmadır. Sorunsuz hizmet, bir sorun olduğunda hızlı çözümler (lafta değil icraatta hızlı çözüm) beni en çok etkileyen ve güven uyandıran tarafı oldu. 3 yıldır devam ettiğim bu firma gerek profesyonel desteği gerekse uygun fiyatlı çözümleri ile bana göre Türkiye'de hala alternatifsiz. Türkiye'de parayı alana kadar değil müşteri ayrılana kadar profesyonel destek veren, bana göre uluslararası alanda rekabet edebileceğini düşündüğüm firma. Her şey için teşekkürler. İyi ki varsınız!
2011 yılının başlarında iDealHosting Managed Server ile tanıştım , fiyatları ve hizmet detaylarını gördüm ve direkt olarak iletişime geçtim. Çünkü inanamamıştım. Bir çok alan adına sahibim ve hosting hizmeti benim için çok önemli iDealHosting Managed Server tüm dertlerime çare oldu. Uygun fiyat avantajları 7/24 anında teknik destek herşey mükemmel. Bu fiata bu hizmet hiçbir yerde yok ! Şuan ise iDealHosting sunucuları altında internet sektörüne girmeye hazırlanıyorumç Teşekkürler iDealHosting
2004 yılından beri amatör olarak, hobi amaçlı web siteleri oluşturmaktayım. Geride kalan 6 yılda mütemadiyyen hosting şirketleriyle sorunlar yaşadım. Son yaşadığım ölümcül sorunun ardından tüm sitelerimi kapatıp, artık huzur bulmayı bile düşünmüştüm. Ancak İdealHosting'in profesyonel çözümleri ile huzurun siteleri kapatmakla değil, doğru yerde barındırmakla bulunabileceğini anladım. Kaliteli, hızlı ve samimi destekleri için çok teşekkür ederim.
İşimiz gereği müşterilerimizin hosting ve sunucu ihtiyaçlarınızı biz karşılamak zorundayız. iDeal Hosting bu konudaki en güvenilir ve tek partnerimiz..